Firma Handlowo-Produkcyjna PODOLSKI specjalizująca się w branży mięsnej zatrudni osobę na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Lubin, Wrocław, Gorzów, Szczecin

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami
- realizowanie strategii i planów sprzedaży
- monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
- nadzorowanie płatności

Wymagania:
- minimum 1 rok na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży mięsnej/drobiarskiej
- silna orientacja na osiąganie wyników
- samodzielność, zaangażowanie i dynamika w działaniu
- komunikatywność, umiejętności negocjacyjne
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet niezbędnych narzędzi do pracy

Oferty zawierające CV oraz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883 ze zm.)” prosimy przesyłać drogą elektroniczną z dopiskiem: przedstawiciel handlowy.