Firma "PODOLSKI" specjalizująca się w branży drobiarskiej zatrudni:

PRACOWNIKA UTRZYMANIA RUCHU - ELEKTRYKA

Wymagania:

  • Znajomość elektryki i mechaniki
  • Umiejętność czytania schematów
  • Mile widziana umiejętność spawania
  • Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
  • Istalacja nowych maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykazywanego zaangażowania
  • Wsparcie doświadczonego zespołu